Goobay 61729 High Speed HDMI FLAT-cable with Ethernet, Gold Plated, 2m
- TootjadGoobay
- Mudel: 61279
- Saadavus: 4
-
4€
Goobay 61729 High Speed HDMI FLAT-cable with Ethernet, Gold Plated, 2m
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 135.00 mm |
| Brutokaal | 0.11 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 20.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 135.00 mm |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.11 kg |
| Palette Qty | 2370 pc(s) |
| PET | 5.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: goobay 61729 high speed hdmi flat-cable with ethernet, gold plated, 2m, 61279, goobay, audiovideo kaablid

